poniedziałek, 26 września 2016

139. Moje ulubione kosmetyki

Witam Was w kolejny nudny poniedziałek. Wiele razy dostawałam pytania o moje ulubione kosmetyki ale jakoś nie miałam weny aby tworzyć o tym wpis. Tym razem jest jednak inaczej. No to do roboty ;)


Zacznę od najważniejszego - tuszu do rzęs. Na pierwszym miejscu stawiam tusze firmy Bell! Uwielbiam je za różnego rodzaju grube szczoteczki. Cudowne *.* Często kupuję też tusze innych marek jak np. miss sporty - drugi tusz na zdjęciu. Po prostu uwielbiam grube szczoteczki, najlepiej rozczesują, pogrubiają i wydłużają rzęsy.

Korektor "w płynie" również firmy Bell. Używam też korektora w sztyfcie od Felicea, który dostałam ostatnio w wyniku współpracy do testowania. Oba idealnie sprawdzają się w swojej roli. W kwestii eyelinera używam jakiegoś z Avon. Ważne jest by nie był w formie mazaka tylko w formie pędzelka.

Bronzer to kolejny kosmetyk od Felicea. Nigdy nie używałam bronzera, więc nie wiedziałam za bardzo jaki dobrać, czy odcień ma znaczenie. Gdy jednak dostałam propozycję testowania wybrałam bronzer uniwersalny i to był strzał w dziesiątkę ;-P

Podkład do twarzy to rzecz, której używam bardo rzadko. Zazwyczaj rozjaśniam tylko twarz jasnym pudrem. Nie mam zbytnio czego ukrywać na twarzy więc uważam, że to wystarczy. Aktualnie puder firmy Avon, jednak to też nie ma znaczenia bo może być każdej innej firmy.

Białe pędzle i gąbeczka - BornPrettyStore
Ostatnie zostały cienie. Powiem szczerze, że ciężko znaleźć dobrej jakości cienie. Do tej pory używałam cieni od Bobbi Brown. Jednym słowem - Rewelacja. Efekt powala ale cena też ;D Obok są cienie z Avon.

Szczotki do makijażu - My Makeup Brush Set